June 25, 2022

Apple sjell 398 emoji te reja

Sunday, 03 November 2019 16:35
Nje tufe emoji te reja sapo i jane prezantuar perdorueseve te iOS 13.2⠀⠀Midis 398 emoji vihen re edhe ato te dedikuara personave me aftesi te…

Apple prezanton Air Pods Pro

Sunday, 03 November 2019 16:30
Ka mjaftuar nje deklarate per shtyp e shperndare pak ore me pare nga Apple per te prezantuar serine e re te kufjeve AirPods Pro te…

Trump i kerkon Apple te riktheje butonin Home

Sunday, 03 November 2019 16:20
Donald Trump duket se sapo ka kaluar ne nje iPhone pa home button dhe kjo gje nuk po i pelqen.⠀Fakti duket te jete aq shqetesues…

NASA konfirmon vizitorin interstelar

Sunday, 03 November 2019 15:51
Nje objekt i pazakonte eshte shfaqur ne qiellin tone nje muaj me pare dhe sot ai konfirmohet te jete i dyti ne histori i cili…

Roboti Spot tashme eshte ne shitje

Sunday, 03 November 2019 15:48
Qe nga qershori kompania po fliste per nxjerrjen ne treg te robotit te saj me te suksesshem dhe tani ka nje pergjigje finale.⠀Spot eshte ne…

Sony prezanton kameren ultra-fast A9 II

Wednesday, 30 October 2019 18:38
Nje version i ri i A9 sapo eshte prezantuar nga Sony.⠀Kamera e re mban te njejtin full-frame sensor 24MP por ka edhe shume permiresime.⠀⠀A9 II…

Uber Copter nis fluturimet nga Manhattan ne JFK Airport

Wednesday, 30 October 2019 18:31
I prezantuar ne fillim te ketij viti, Uber Copter nga sot eshte i mundur te perdoret nga cdo perdorues Uber qe ndodhet ne Lower Manhattan…

Geek Room i dedikohet teknologjisë dhe të apasionuarve pas saj përmes informacioneve në
kohë reale dhe videove rreth risive më të reja.
Lidhu me stafin tonë përmes emailit në:
info@geekroom.al, marketing@geekroom.al

Editorial Staff:
Brenton Bënja
Bekim Haveriku 
Xhonald Mamo

 

 

Geek Room © 2019