September 22, 2020

Sfondet e Galaxy Note 20 mund t'i sharkosh këtu

Vlerëso këtë lajm
(2 votes)
Sfondet e Galaxy Note 20 mund t'i sharkosh këtu

Galaxy Note 20 u lançua të mërkurën. Teknologji e re në memorie, S Pen i përditësuar, proçesorë më të fuqishëm, ekrane mbreslënës dhe kamera fantastike.

Ndonëse do të na duhet të presim ca derisa të dalë në treg në 21 gusht asgjë nuk na pengon ta bëjmë smartphonin aktual të marrë pak nga shija e Unpacked pasi sfondet origjinalë të tij janë të disponueshme që tani. Vërtetë smartphoni jot nuk ka LTPO automatikisht të ndryshueshme por opsionin e shkarkimit të fotove të internetit e ka edhe Xiaomi më bazik. Më poshtë ke 5 sfondet stock të Galaxy Note 20.

Samsung-Galaxy-Note-20-Wallpaper-1-YTECHB.jpg

 

Samsung-Galaxy-Note-20-Wallpaper-2-YTECHB.jpg

 

Samsung-Galaxy-Note-20-Wallpaper-3-YTECHB.jpg

 

Samsung-Galaxy-Note-20-Ultra-Wallpaper-1-YTECHB.jpg

 

Samsung-Galaxy-Note-20-Ultra-Wallpaper-2-YTECHB.jpg

Thursday, 06 August 2020 21:40 Last modified on Thursday, 06 August 2020 21:54

Geek Room i dedikohet teknologjisë dhe të apasionuarve pas saj përmes informacioneve në
kohë reale dhe videove rreth risive më të reja.
Lidhu me stafin tonë përmes emailit në:
[email protected], [email protected]

Editorial Staff:
Brenton Bënja
Ermir Jonka
Xhonald Mamo