Ad imageAd image

Adoleshenti shqiptar hakoi Rockstar përmes një Amazon Fire Stick në hotel

Adoleshenti me origjinë shqiptare, Arion Kurtaj, i cili jeton në Londër arriti të aksesonte informacionet sekrete të GTA VI përmes një Amazon Fire Stick ndërkohë…

Brenton Benja

Prezantohet bombarduesi nuklear B-21 i gjeneratës së 6-të që i shmanget radarëve

Northrop Grumman Corp dhe U.S. Air Force kanë prezantuar më në fund bombarduesin e parë nuklear pas 3 dekadash. Ditën…

geekroom

Kompania që prodhoi “Angry Birds” do të blihet nga Sega për $1 miliardë

Raportimet më të reja tregojnë se Sega është shumë pranë finalizimit të marrëveshjes për blerjen e Rovio Entertainment (kompania e…

geekroom
- Advertisement -
Ad imageAd image