- Sponsored -
Ad imageAd image
Weather
14°C
London
few clouds
16° _ 12°
85%
Hën
19 °C
Mar
20 °C
Mër
25 °C
Enj
25 °C
Pre
17 °C

Follow US

Discover Categories

1120 Articles

Entertainment

Lajmet më të fundit për personazhet e famshëm, filma, shfaqje televizive, lojëra dhe forma të tjera argëtimi.
161 Articles

Science

Zbulimet dhe kërkimet më të fundit në shkencë, nga fizika dhe kimia te biologjia dhe astronomia.

NPD zbulon se cilat ishin video-lojrat më të shitura në SHBA përgjatë vitit 2022

Kompania e studimit të tregut NPD Group ka zbuluar se cilat ishin video-lojrat më të…

Huawei konfirmon zyrtarisht pjesëmarrjen në MWC 2022

Huawei konfirmon pjesëmarrjen në Mobile World Congress (MWC) që do të zhvillohet gjatë muajit shkurt.…

Crypto.com tërhiqet nga marrëveshja e Uefa Champions League

Marrëveshja, me vlerë 428 milionë paund gjatë pesë sezoneve, thuhet se është anulluar në "momentin…

LG Electronics do të prezantojë TV më të madh OLED në botë gjatë IFA 2022

LG Eletronics Inc. lajmëroi ditën e hënë se gjatë eventit gjigand të teknologjisë që do…

4 probleme të zakonshme me një iPhone dhe si t’i zgjidhësh ato

Një nga arsyet pse dikush blen një iPhone është edhe besimi se ai smartphone nuk…

Tashmë inteligjenca artificiale do të përdoret në e-Albania, prokurimet publike dhe drejtësi

Kryeministri i vendit Edi Rama ka bërë me dije për të gjithë qytetarët se inteligjenca…