- Advertisment -
Ad imageAd image

Don't Miss

Televizori jonë i preferuar i Samsung sapo mbërriti në Shqipëri

Samsung Electronics ka njoftuar zyrtarisht fillimin e shitjeve të modeleve të reja të televizorëve QLED…

geekroom 4 Min lexim

BE bën një hap pas në Marrëveshjen e Gjelbër

Marrëveshja e Gjelbër Evropiane po çalon në vijën e fundit legjislative ndërsa zgjedhjet afrohen dhe…

Brenton Benja 4 Min lexim

Reels në Instagram mund të bëhen më të përsëritura

Instagram po prezanton përditësime të reja në Reels – një shërbim që lejon përdoruesit të…

geekroom 2 Min lexim

Fjalimi i Elon Musk gjatë eventit të SpaceX i bëri njerëzit të dyshojnë se ai ka përdorur drogra ilegale

Lajmi i përdorimit të ketaminës për trajtimin e depresionit nga Elon Musk u bë viral…

Brenton Benja 3 Min lexim

Publikohen imazhet e para që tregojnë se si shenjat e migrenës duken në tru

Një studim i ri ka zbuluar për herë të parë hapësira të zgjeruara perivaskulare në…

geekroom 2 Min lexim

Stay Connected

- Advertisement -
Ad imageAd image

Discover Categories

Entertainment

1124 Articles

WhatsApp tërhiqet nga vendimi për t’i limituar shërbimet personave që nuk kanë pranuar termat e reja

WhatsApp është kritikuar shumë kohët e fundit për shkak se “detyroi” përdoruesit që të pranonin termat e reja që do…

geekroom 1 Min lexim

Twitter tregon tashmë se sa përdorues shikojnë tweet-et tuaja

Twitter ka vendosur të publikojë një shërbim të ri i cili do të tregojë numrin e përdoruesve që shikojnë tweet-in…

geekroom 3 Min lexim

Apple publikoi versonin e tretë publik beta të iOS 14.5

Pas publikimit për developers dje, Apple sot solli versionin beta 3 të iOS 14.5 për testuesit publikë. Ky version vazhdon…

geekroom 1 Min lexim

Ford risjell këtë Mustang

Rikthehet Mustang Mach 1 5.0 V8. Ford e zbuloi për botën gjatë një eventi digjital. Mjeti do të vijë me…

geekroom 2 Min lexim

BMW M1 e Paul Walker del në ankand

Një figurë si Paul Walker ka lënë gjurmë në zemrat e komunitetit të fansave të automjeteve. Ndarja e tij nga…

geekroom 1 Min lexim

Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5, seritë Galaxy Watch6 dhe Galaxy Tab S9 mbërrijnë në Shqipëri!

Samsung Electronics ka njoftuar ardhjen e pajisjeve më të fundit, të prezantuara së fundmi në tregun shqipëtar. Adhuruesit e teknologjisë…

geekroom 5 Min lexim

Taksa e re në App Store nga Apple “sulmon” në mënyrë të drejtpërdrejtë Meta

Fiks në momentin kur ne mendojmë se situata midis Apple dhe Meta nuk mund të jetë më e keqe, kompanitë…

geekroom 2 Min lexim