August 11, 2020

Fotot e Galaxy Fold 2 bëhen leak përpara Galaxy Unpacked

Vlerëso këtë lajm
(1 Vote)
Fotot e Galaxy Fold 2 bëhen leak përpara Galaxy Unpacked

Super eventi i verës, shkutizimi i Samsung do të ndodhë qartësisht në 5 gusht, ama edhe pse ndonjë javë përpara Unpacked, kemi tashmë pamjet e para të Galaxy Z Fold 2. Një foto e postuar në Twitter tregon ekranin kryesor dhe të palosshëm, pak nga design-i dhe emrin.

Pa_titull.png

 

Shihet se notchi gjigand i paraardhësit të vetë është zëvendësuar nga një punch-hole, i integruar në ekran. Dhe duket se kësaj here do të përdorin vetëm një kamera frontale.
Galaxy Z Fold2 5G, ndryshe nga paraardhësi i është shtuar edhe një Z, ndoshta si për të krijuar një familje të re smartphonësh brenda Galaxy.

Zhurmat thonë se do të kushtojë rreth $2000 dhe do të ketë një raport rifreskimi të ekranit kryesor prej 120Hz. Një ekran të jashtëm 6.23-inch dhe një set kamerash të trefishtë me atë kryesore 64MP.

Dhe nëse nuk shfaqet ndonjë gjë tjetër rrugës, për më shumë detaje presim 5 gushtin.

Wednesday, 29 July 2020 10:55 Last modified on Wednesday, 29 July 2020 11:26

Geek Room i dedikohet teknologjisë dhe të apasionuarve pas saj përmes informacioneve në
kohë reale dhe videove rreth risive më të reja.
Lidhu me stafin tonë përmes emailit në:
[email protected], [email protected]

Editorial Staff:
Brenton Bënja
Ermir Jonka
Xhonald Mamo