February 18, 2020

Banner xmass fit 728x90

Samsung konfirmon gabimisht çdo detaj të S20 në web

Vlerëso këtë lajm
(4 votes)
Samsung konfirmon gabimisht çdo detaj të S20 në web

Galaxy Buds+ nuk është paisja e vetme që do të shoqërojë serinë e re të Galaxy pas lançimit në 11 shkurt. Një case ngjyrë gri, i ndriçuar me drita të vogla LED dhe një çmim prej 60€ është shoqëruesi i cili për pak sekonda u publikua në website-in svicerian të Samsung.

galaxy-s20-design-leak-website.jpg

Përveç paisjes, fotot ilustruese konfirmuan çdo të dhënë që ne tashmë dijmë rreth formës së kameras, asaj parësore në formën e një hole punch, dy butonave të volumit dhe mungesës së butonit Bixby për të cilin Samsung nuk ka asnjë të re kohët e fundit. Për më shumë lexo Related Articles mëposhtë.

Tashmë nuk na mbetet asgjë tjetër veçse të presim eventin, i cili do të jetë live edhe në geekroom.al më 11 shkurt në orën 20:00.

Wednesday, 05 February 2020 23:12

Geek Room on Instagram