October 30, 2020

Shiko live PlayStation 5 Showcase

Vlerëso këtë lajm
(0 votes)
Shiko live PlayStation 5 Showcase

Një tjetër event shumë i rendësishmë zhvillohet sonte, kësaj radhe për gamers. Gjenerata e re e konsoleve merr më në fund kuptim me Sony PlayStation 5.

Detajet tashmë dihen pothuajse të gjitha por kurrë nuk e kemi parë në formën e vetë të plotë dhe ende nuk kemi zbuluar çmimin e tij.

Eventi do të zhvillohet sonte në 22:00 dhe ju mund ta ndiqni live në geekroom.al

 

Wednesday, 16 September 2020 16:08 Last modified on Wednesday, 16 September 2020 16:55

Geek Room i dedikohet teknologjisë dhe të apasionuarve pas saj përmes informacioneve në
kohë reale dhe videove rreth risive më të reja.
Lidhu me stafin tonë përmes emailit në:
[email protected], [email protected]

Editorial Staff:
Brenton Bënja
Ermir Jonka
Xhonald Mamo