February 18, 2020

Banner xmass fit 728x90

Bëhuni gati për 5G në Shqipëri, ky është hapi i rradhës

Wednesday, 05 February 2020 13:43
Telekom Albania ka shpalosur këtë të martë planet e tij të transformimit gjatë vitit 2020 dhe ka konfirmuar edhe një herë synimin mbi fokusimin në…

Shiko videon e Z Flip në duart e një personi

Sunday, 02 February 2020 16:38
-8 ditë nga Unpacked 2020.Edhe pse kryefjava e eventit të Samsung do të jetë Galaxy S20, një fold të ri po merr çdo ditë e…

Sony nuk po prodhon dot në kohë kamerat për iPhone

Sunday, 02 February 2020 16:01
Këtë fillim viti duket se fundjavat e pushimit për Sony janë anulluar pasi kompania po punon 24 orë dhe është në luftë me kohën për…

A je gati për 117 emoji të reja?

Thursday, 30 January 2020 16:26
Sikur të mos mjaftonin ato që kemi, Konsorciumi Unicode ka zbuluar 117 emoji të reja që do të shpërndahen gjatë këtij viti, si pjesë e…

Coronavirus shtyn prodhimin e iPhone 9 dhe 11

Wednesday, 29 January 2020 10:57
Ndërkohë që të gjithë jemi në pritje të të parit mid-range phone nga Apple në muajin mars, një business website në Kinë raporton se kompania…

Shiko Samsung Galaxy Z Flip para daljes së tij

Wednesday, 29 January 2020 10:35
-13 ditë nga data e lançimit të Galaxy S20 dhe dy versioneve të reja të Fold! Sot në Geek Room ju mund të shihni se si…

Çfarë duhet të prisni nga Mobile World Congress 2020?

Sunday, 26 January 2020 17:10
Shumë pak smartphone të rinj u prezantuan këtë vit në CES 2020 dhe kjo pasi eventi i vërtetë dedikuar kësaj kategorie nuk ka mbërritur ende:…

Rezervimet e Galaxy S20 vijnë me Galaxy Buds+ falas

Sunday, 26 January 2020 13:48
Samsung është kryefjala e çdo artikulli këtë muaj dhe pritshmëritë për serinë e re të S20 janë tepër të larta. Cilësi fantastike si kamera 108MP…
Page 2 of 7

Geek Room on Instagram