May 30, 2020

iOS 13 po vjedh MB të përdoruesve. Ja si ta verifikosh nëse je i prekur

Thursday, 19 March 2020 14:41
Një bug i çuditshëm në iOS po vjedh MB nga paketa e internetit ndaj nëse kohët e fundit oferta po të mbaron më shpejt se…

Kamera 150MP e Samsung Galaxy S30 mund të mundi iPhone 12

Wednesday, 18 March 2020 11:56
Në lançimin e S20, Samsung frikësoi konkurencën me lenten e re 108MP, një sensor i cili do ta tregojë në muajt në vijim superioritetin. Por…

Këto janë ngjyrat dhe kamerat e tre versioneve të Huawei P40

Monday, 16 March 2020 12:40
Huawei ka njoftuar tashmë 26 Marsin si datën zyrtare të prezantimit të flagshipit P40. Por edhe pse duhen 10 ditë nga eventi, leak-eri Evan Blass…

Keshtu do te duket Samsung Galaxy Note 20

Friday, 13 March 2020 20:08
Asgjë zyrtare nga vetë Samsung, por leaks ka pasur gjatë gjithë kësaj kohe, qoftë për performancën por edhe për detajet e designit. Dikush mori përsipër…

Samsung po punon në një ekran të ri për smartphone

Friday, 13 March 2020 16:48
Nëse ka diçka për cilën të gjithë biem dakort kur vjen fjala për Samsung, ajo është super ekranet, të cilat përdoren masivisht edhe nga kompani të…

Xiaomi prezanton një tjetër super smartphone për pak dollarë

Thursday, 12 March 2020 19:14
Xiaomi, një kompani që dita ditës vazhdon të provojë veten si Nokia e ditëve të sotme. Produkte të mira, performancë, bateri dhe jetëgjatësi e arsyeshme.…

Apple me një smartphone të përthyeshëm?

Tuesday, 10 March 2020 18:34
Duket se beteja e radhës janë smartphonët e përthyeshëm. TCL, Huawei, Samsung dhe Motorola janë të parët që guxuan. Garës mesa duket do ti shtohet…

7 mënyra si të merrni më të mirën e kameras së Galaxy S20. Voto njërën prej tyre

Tuesday, 10 March 2020 13:59
Kamera e serisë Galaxy S20 është më e fuqishmja e gjithë sagës Galaxy dhe Geek Room e ka vërtetuar këtë që ditën e parë të…

Geek Room on Instagram