January 29, 2022

Apple shpjegon arsyen përse iPhone 11 të lokalizon edhe kur e ke opsionin e fikur.

Friday, 06 December 2019 16:17
Ke dëgjuar për "ultra wideband"? Nëse jo, ja një përshkrim i shkurtër: Ultra Wideband është një mënyrë komunikimi me valë të shkurtra wireless, e krijuar…

Samsung mbyll fabrikën e fundit të smartphone në Kinë duke lënë pa punë rreth 6000 puntorë.

Monday, 02 December 2019 15:09
E ndërtuar në 1992 në qytetin e Huizhou fabrika shërbeu për 27 vite si një ndër më të mëdhajat për Samsung i cili prodhoi aty…

Black Friday në Shqipëri prek serinë S10 të Galaxy me ulje prej 31.700 lek

Monday, 25 November 2019 20:33
Një dhuratë për veten apo për dikë të dashur është gjithmonë e zgjuar të blihet në momentin e duhur dhe Black Friday është një prej…

Samsung Galaxy S11 do të duket kështu kur të prezantohet në Shkurt 2020.

Sunday, 24 November 2019 21:12
Ky moment do të vinte dhe këtë herë me sa shohim Samsung i bashkohet Apple dhe Google në formën katrore të vendosjes së kamerave në…

Geek Room sjell një review të Galaxy A40

Sunday, 24 November 2019 16:11
Me serinë A të 2019, Samsung arriti të fuqizojë emrin e tij në kategorinë e mid-range phones me versionet nga A10 deri në A90. Geek…

Sekreti në ekranin e Motorola Razr është një mekanizëm hekuri

Saturday, 23 November 2019 19:47
Motorolës ju desh mbi 4 vite punë dhe një grup i madh inxhinierësh për të krijuar Moto Razr që menjëherë krijoi impakt madh publik dhe…

Apple prezanton battery case per iPhone 11 me nje camera button

Thursday, 21 November 2019 11:16
Nuk mendojme se sot ka ndonje person qe vuan nga bateria e iPhone 11, por ne rast se kjo dite do te vije apo ne…

Seria e re A e Galaxy do te nisi nga A51

Monday, 18 November 2019 11:14
Seria A e Galaxy ka rezultuar deri tani nje nga me te suksesshmet per Samsung dhe nje rival i forte i cdo bugdet phone, nese…

Geek Room i dedikohet teknologjisë dhe të apasionuarve pas saj përmes informacioneve në
kohë reale dhe videove rreth risive më të reja.
Lidhu me stafin tonë përmes emailit në:
info@geekroom.al, marketing@geekroom.al

Editorial Staff:
Brenton Bënja
Bekim Haveriku 
Xhonald Mamo
Kristian Hodo
Klementina Mema

 

 

Geek Room © 2019