October 18, 2021

Samsung prezanton W20 5G, nje flip phone vetem per Kinen

Sunday, 03 November 2019 16:41
Cfare eshte "flip phone" per kinezet? A eshte ky nje smartphone surprize vetem per tregun aziatik? ⠀Keto pyetje po ngrene fansat nga e gjithe bota…

Disa iPhone te vjeter do te dalin jashte funksionit

Sunday, 03 November 2019 16:39
Sistemi Global GPS i cili sakteson oren ne te gjithe boten eshte zeruar kete jave, nje veprim qe behet cdo 20 vite dhe qe duket…

Mahnituni nga Mi Mix Alpha

Sunday, 03 November 2019 16:15
Tani qe ne zbuluam "waterfall display" Xiaomi prezanton nje tjeter level te cuditshem te ekranit.⠀⠀Ekrani i qarkuar ne Mi Mix Alpha mbyllet deri ne piken…

Oppo Reno Ace karikohet full ne vetem 30 minuta

Wednesday, 30 October 2019 18:25
Ka vetem dicka me shume se sa ekrani 6.5-inch 20:9 1080p 90HZ, procesori Snapdragon 855, kamera 48MP dhe nje notch i vogel, te cilat sot…

Pixel 4 ka cdo gje qe kishim parashikuar

Wednesday, 30 October 2019 18:18
Ai qe eshte cilesuar si smartphone i bere me shume leak sapo konfirmoi detajet e zbuluara qe prej 2 muajsh.⠀Pixel vjen ne versionin 4 dhe…

Geek Room i dedikohet teknologjisë dhe të apasionuarve pas saj përmes informacioneve në
kohë reale dhe videove rreth risive më të reja.
Lidhu me stafin tonë përmes emailit në:
[email protected], [email protected]

Editorial Staff:
Brenton Bënja
Bekim Haveriku 
Xhonald Mamo