February 18, 2020

Banner xmass fit 728x90

Apple prezanton battery case per iPhone 11 me nje camera button

Thursday, 21 November 2019 10:16
Nuk mendojme se sot ka ndonje person qe vuan nga bateria e iPhone 11, por ne rast se kjo dite do te vije apo ne…

Seria e re A e Galaxy do te nisi nga A51

Monday, 18 November 2019 10:14
Seria A e Galaxy ka rezultuar deri tani nje nga me te suksesshmet per Samsung dhe nje rival i forte i cdo bugdet phone, nese…

Xiaomi prezanton Mi Note 10 me 108mp

Saturday, 09 November 2019 10:35
Me ne fund ne tregun europian kemi nje smartphone me kamera 108MP dhe ky eshte Xiaomi Mi Note 10.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀I prezantuar si nje bashkepunim me Samsung…

Samsung prezanton W20 5G, nje flip phone vetem per Kinen

Sunday, 03 November 2019 15:41
Cfare eshte "flip phone" per kinezet? A eshte ky nje smartphone surprize vetem per tregun aziatik? ⠀Keto pyetje po ngrene fansat nga e gjithe bota…

Disa iPhone te vjeter do te dalin jashte funksionit

Sunday, 03 November 2019 15:39
Sistemi Global GPS i cili sakteson oren ne te gjithe boten eshte zeruar kete jave, nje veprim qe behet cdo 20 vite dhe qe duket…

Mahnituni nga Mi Mix Alpha

Sunday, 03 November 2019 15:15
Tani qe ne zbuluam "waterfall display" Xiaomi prezanton nje tjeter level te cuditshem te ekranit.⠀⠀Ekrani i qarkuar ne Mi Mix Alpha mbyllet deri ne piken…

Oppo Reno Ace karikohet full ne vetem 30 minuta

Wednesday, 30 October 2019 17:25
Ka vetem dicka me shume se sa ekrani 6.5-inch 20:9 1080p 90HZ, procesori Snapdragon 855, kamera 48MP dhe nje notch i vogel, te cilat sot…

Pixel 4 ka cdo gje qe kishim parashikuar

Wednesday, 30 October 2019 17:18
Ai qe eshte cilesuar si smartphone i bere me shume leak sapo konfirmoi detajet e zbuluara qe prej 2 muajsh.⠀Pixel vjen ne versionin 4 dhe…
Page 7 of 7

Geek Room on Instagram