February 18, 2020

Banner xmass fit 728x90

Këto janë karakteristikat e kameras së Galaxy S11

Monday, 30 December 2019 20:59
Leaks vazhdojnë të dalin cdo ditë dhe sa më afër të jemi mesit të shkurtit aq më shumë do të mësojmë rreth karakteristikave të Galaxy…

Vivo zyrtarizon prezencën në MWC 2020

Sunday, 29 December 2019 16:08
Ndërkohë që jemi rreth 2 muaj larg eventit më të rëndësishëm të vitit për botën e mobile, Vivo është kompania e parë që me anë…

iPhone 11 dhe 11 Pro kalojnë me sukses drop testin

Thursday, 26 December 2019 18:13
Shumë prej nesh sot kanë një smartphone me ekran ose pjesën e pasme të thyer për shkak se na ka rënë nga duart dhe fatkeqësisht…

iPhone XR është smartphone më i shitur gjatë 2019

Wednesday, 25 December 2019 15:31
Ndërkohë që kanë mbetur edhe pak ditë në mbyllje të këtij viti, Counterpoint, një kompani kërkimi në tregun e teknologjisë ka zbuluar se cilët janë…

A është ky një leak i Galaxy Fold 2?

Thursday, 19 December 2019 10:51
Një seri fotosh të një smartphone foldable me aplikacione të Samsung po qarkullon sot në mediat kineze.  Ajo cfarë vëmë re në Galaxy Fold 2…

Zbulohen xhamat mbrojtës të Galaxy S11 dhe S11+

Wednesday, 18 December 2019 10:48
Pothuajse 2 muaj para prezantimit të Galaxy S11 kanë filluar të publikohen disa detaje të cilat na cojnë në krijimin imagjinar të smartphone-it.  I rradhës…

Android 10 zbret në Samsung Galaxy S10

Tuesday, 17 December 2019 10:11
Më në fund një Android mbërrin në kohë në paisjet jashtë Google! Sipas raportimeve, Android 10 sapo ka nisur të duket në Samsung Galaxy S10…

Samsung nuk konfirmon deklaratën e CEO për 1 mil Galaxy Fold të shitur

Saturday, 14 December 2019 19:38
Një ditë më parë Presidenti i Samsung Electronics Young Sohn deklaroi se kompania ka shitur 1 milion Galaxy Fold, një shifër tejet e lartë dhe…
Page 5 of 7

Geek Room on Instagram