February 18, 2020

Banner xmass fit 728x90

OnePlus konfirmon erkanin 120Hz në flagship-in e ri

Tuesday, 14 January 2020 10:15
Përmes një konference për shtyp të mbajtur në Shenzen, Kinë OnePlus deklaroi se produkti i ri OnePlus 8 do të fuqizohet nga një ekran 120Hz…

Galaxy XCover Pro: Një smartphone elegant, i qëndrueshëm dhe i ndërtuar për biznes

Tuesday, 14 January 2020 09:32
Samsung zbuloi sot Galaxy XCover Pro, një smartphone të dizenjuar dhe projektuar për punonjësit e vijës së parë në një larmi industrish në të gjithë…

Fotot reale konfirmojnë se flagshipi i Samsung quhet Galaxy S20

Monday, 13 January 2020 09:21
Ashtu siç Geek Room e konfirmoi pak ditë më parë, Samsung është gati të kalojë nga Galaxy S10 në S20 për të nisur ndryshe këtë…

Geek Room konfirmon: Samsung kalon në S20 dhe publikon dy Galaxy Fold

Wednesday, 08 January 2020 18:05
Një muaj para Unpacked 2020, Geek Room ka konfirmuar përfundimisht nga një burim i sigurtë se zërat online janë të vërteta: Samsung do të kalojë në S20…

OnePlus fsheh kamerat në Concept One by McLaren

Wednesday, 08 January 2020 15:15
OnePlus fsheh kamerat në Concept One, një smartphone elegant dhe tepër stylisht të prezantuar në CES. Sekreti qëndron në xhamin electrochromic i cili qartësohet brënda…

Samsung zbulon datën e lançimit të Galaxy S11

Saturday, 04 January 2020 15:29
Tashmë ishte e njohur se Samsung do të lancojë S11 (ose S20) në shkurt të 2020 por video e fundit e zbuluar gabimisht online ka…

Samsung prezanton versionin Lite të Galaxy S10 dhe Note 10

Saturday, 04 January 2020 11:14
Pas shumë muajsh të mbushur me leaks, më në fund Samsung ka prezantuar serinë Lite të Galaxy S10 dhe Note10 të cilat do të kenë…

Cfarë duhet të prisni nga smartphone-t e vitit 2020

Thursday, 02 January 2020 20:55
Duke nisur nga shkurti i 2020, një tjetër betejë për smartphone-t më të mirë të vitit do të nisë nga kompanitë më të mëdha në…
Page 4 of 7

Geek Room on Instagram