February 18, 2020

Banner xmass fit 728x90

Kjo është data e daljes në treg dhe çmimet e Samsung Galaxy S20

Wednesday, 22 January 2020 15:26
Galaxy S20 do të jetë i kushtueshëm, sidomos për versionet 5G mungesa në Shqipëri e të cilit na favorizon pasi versionet 4G do të jenë…

Smartphone-t Samsung Galaxy të lëvduar si më të mirët e vitit 2019

Wednesday, 22 January 2020 13:51
Në një përmbledhje të vitit që lamë pas, mund të thuhet padyshim se 2019 ishte viti i gjigandit të telekomunikacionit, Samsung Electronics. Smartphone-t Galaxy u…

iPhone 12 Pro Max do të ketë kamera më të mëdha dhe përmasa më të vogla se iPhone 11

Tuesday, 21 January 2020 15:37
Një raund i ri thashethemesh rreth iPhone 12 sapo nisi. Këtë herë mësojmë se iPhone 12 Pro Max do të jetë më i hollë dhe…

Huawei zëvendëson Google Maps me TomTom

Tuesday, 21 January 2020 13:09
Me largimin e shërbimeve të Google, Huawei është detyruar të krijojë aplikacione të ngjashme dhe këtë herë kompania ka bërë një zgjedhje tepër të mirë.…

Përgatitu për iPhone 9! Ai po vjen më shpejtë seç e ke menduar

Monday, 20 January 2020 11:42
Zërat për një iPhone të kategorisë mid-range kanë kohë që egzistojnë dhe tashmë dihet se iPhone 9 (apo SE2) do të jetë i pari i…

VoLTE: Si ta përdorni dhe përse duhet ta vlerësoni

Sunday, 19 January 2020 15:47
Çdo ditë e më shumë dëgjojmë të flitet për teknologjinë VoLTE në thirrjet përmes smartphone, por jo të gjithë e dimë se çfarë është dhe…

Mësohet çmimi, specifikat dhe data e lançimit të Xiaomi Mi 10

Saturday, 18 January 2020 10:51
Ky vit duket të jetë shumë i rëndësishëm për Xiaomi të cilët shumë shpejtë do të prezantojnë Mi 10, një mid-range phone i aftë të…

Ky është Huawei P40 me 7 kamera dhe asnjë Google App

Friday, 17 January 2020 09:41
Renderat e rinj nga Evan “Evleaks” Blass na zbulojnë se si do të duket flagshipi i ri i Huawei, në pritje të dalë në publik…
Page 3 of 7

Geek Room on Instagram