Explore Categories

Entertainment

1124 Articles
- Sponsored -
Ad imageAd image

Latest News

WhatsApp ju lejon të gruponi bisedat tuaja të preferuara në një hapësirë të veçantë

WhatsApp, platforma e njohur e komunikimit, ka prezantuar së fundmi një shërbim…

Brenton Benja

Apple paralajmëron përdoruesit e iPhone: mos përdorni më Chrome

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet mund të jenë të ndërlikuara, por…

Brenton Benja

Samsung publikoi himnin e Galaxy “Open Always Wins” në bashkëpunim me TOMORROW X TOGETHER

Samsung Electronics, ka publikuar një këngë të re të quajtur “Open Always…

Brenton Benja

Studimi zbulon një rritje me 230% të numrit të adresave të rreme nëpër rrjetet sociale

Studimi i ri nga specialistët e sigurisë së identitetit dixhital, ID Crypt…

Brenton Benja

Google dhe Microsoft tashmë konsumojnë më tepër energji se disa shtete të mëdha

Gjigantët e teknologjisë Google dhe Microsoft kanë konsumuar secili nga 24 TWh…

Brenton Benja

Baldur’s Gate 3 fitoi kaq shumë çmime saqë filloi të përballej me probleme

Baldur's Gate 3 ishte një nga lojërat më të mira të vitit…

Brenton Benja

Pixel 9 dhe Pixel 9 Pro bëhen leak në TikTok

Publikimi i serisë së re të smartphone-ve Pixel nga Google është planifikuar…

Brenton Benja

Çfarë ndikimi kanë temperaturat e larta në shëndetin mendor?

Vapa ekstreme këtë verë po prek njerëzit në të gjithë vendin –…

Brenton Benja

Follow US

Weather
13°C
London
overcast clouds
14° _ 12°
91%
1 km/h
Enj
26 °C
Pre
29 °C
Sht
26 °C
Die
19 °C
Hën
22 °C

Sponsored Content

Global Coronavirus Cases

Konfirmuar

0

Death

0

More Information:Covid-19 Statistics