June 09, 2023

Fuqia e lojrave në PC zbret në Samsung Galaxy

Friday, 29 November 2019 23:34
Nëse nuk je ende gati të kalosh në Stadia por ke një Galaxy, Samsung të prezanton me PlayGalaxy Link, një shërbim streaming i lojrave nga…

Halo: Reach vjen per PC nga data 3 dhjetor

Friday, 15 November 2019 00:25
Halo: The Master Chief Collection eshte tashme nje prej serive me te shumepritura ne PC, e para e te cilave Halo: Reach do te mberrije…

PlayStation 5 lancohet ne fund te 2020

Wednesday, 30 October 2019 18:28
Krishtlindjet e 2020 do te jene fantastike per te cmendurit pas gaming!⠀Sony ka konfirmuar se fundi i vitit tjeter do te sjelli produktin me te…

Geek Room i dedikohet teknologjisë dhe të apasionuarve pas saj përmes informacioneve në
kohë reale dhe videove rreth risive më të reja.
Lidhu me stafin tonë përmes emailit në:
[email protected], [email protected]

Editorial Staff:
Brenton Bënja (Editor in chief)
Bekim Haveriku 
Xhonald Mamo