March 29, 2020

Banner xmass fit 728x90

Një hartë e re falas po vjen në Call of Duty: Modern Warfare

Friday, 27 March 2020 09:43
Infinity Ward po sjell goxha kontent të ri për Call of Duty: Modern Warfare në PC, PlayStaion dhe Xbox. Një nga këto DLC falas është edhe…

God of War mund të jetë duke ardhur në PC

Wednesday, 25 March 2020 17:01
Sony u bë kohë që ngacmon audiencën me indenë se mund të sjellë tituj ekskluziv të Playstation, në platformën PC.Pavarsisht se drejtori i PS WorldWide…

Gamers nga e gjithë bota po bashkojnë PC për të ndihmuar projektin kurues të Covid-19

Wednesday, 25 March 2020 11:29
Në fillim nuk i merrte njeri seriozisht, më pas krijuan një industri prej 1 bilion dollarësh ndërsa sot do të shpëtojnë botën, po flasim për…

10 këshilla si të dalësh gjallë nga Fight Mode në Doom Eternal

Monday, 23 March 2020 16:11
Ndërsa bota jashtë po merr deri diku ngjyra apokaliptike, Bethesda të jep mundësinë ta shpëtosh botën nga dhoma e shtëpisë, në një apokalips virual: Doom…

Ish shefi i marketingut të Xbox mendon se Sony ka bërë një lëvizje të zgjuar me PS5

Thursday, 19 March 2020 17:42
Dita e djeshme ishte eveniment për botën e gaming pasi Sony më në fund solli të dhënat zyrtare të PS5.Pjesa më e madhe prej nesh…

Sony zhgënjen fansat në prezantimin e PlayStation 5

Wednesday, 18 March 2020 15:30
Lufta zyrtarisht sapo ka filluar, pak ditë më parë Xbox Series X deklaroi zyrtarisht specifikat e saj dhe tani ështe rradha e Playstation 5. Sony ka prezantuar…

3 aftësitë e Xbox Series X të cilat PlayStation 5 duhet ti trembet

Tuesday, 17 March 2020 16:34
Ndërsa Sony akoma nuk ka konfirmuar asnjë detaj zyrtar rreth PlayStation 5, Microsoft tregon më në fund muskujt duke publikuar zyrtarisht fuqinë e Xbox Series X…

GTA Online Race zbulon qytetin e GTA VI

Monday, 16 March 2020 15:03
U bë shekuj që presim dhe çdo informacion sado i vogël qoftë, është ushqim për zemrat e të gjithë fansave të GTA. Rockstar së fundmi…
Page 1 of 6

Geek Room on Instagram