June 08, 2023

WWE dhe yjet e saj sjellin siglat hyrëse në TikTok

Saturday, 14 December 2019 20:05
Ndërkohë që TikTok po përballet me sulme për mënyrën se si po kujdeset për privatësinë e përdoruesve, numri i personazheve dhe kompanive që shtojnë accountet…

Netflix blen Paris Theatre në New York

Monday, 25 November 2019 23:04
Prodhimi i filmave në Netflix sa vjen e po bëhet më i shpeshtë duke shtuar synimet e kompanisë për të patur një kinema ekskluzive për…

Organizuesit e The Grammys marrin hapin e shumëpritur për krijimin e një online metadata

Sunday, 24 November 2019 22:38
The Recording Academy, shoqata profesionale e cila organizon Grammy Awards, ka lançuar së fundmi një fushatë nën emrin Behind the Record. E dedikuar të ndihmojë…

Njihu me Grines, një TikTok Star në Shqipëri

Sunday, 24 November 2019 16:27
Trendet më të reja dhe videot më virale duket se po lindin vetëm në TikTok, rrjeti social me rritjen më të shpejtë të përdoruesve. Nëse…

Mac Pro shfaqet ne IG Story te Calvin Harris

Sunday, 10 November 2019 20:21
artProdukti me i ri i Apple, i listuar ne web si "coming this fall", eshte shfaqur kete te shtune ne IG Story te Calvin Harris…

Samsung dhe Hey Reilly rikrijojne kryeveprat boterore me Note10+

Friday, 01 November 2019 11:20
Artisti dixhital Hey Reilly i ka dhene nje pamje te re veprave tradicionale te Van Gogh, Botticelli dhe Da Vinci, duke i pershtatur ato plotesisht…

Joker thyen rekorde

Tuesday, 05 November 2019 11:12
I shumeprituri Joker doli ne kinema pak jave me pare dhe duket se sot suksesi i tij eshte konfirmuar duke u renditur si filmi me…

Spiderman kthehet ne Marvel

Sunday, 03 November 2019 15:45
Tom Holland beri mire qe nuk foli keq per Sony pasi ky eshte nje shans i ri per aktorin te rikthehet ne rolin qe kete…

Geek Room i dedikohet teknologjisë dhe të apasionuarve pas saj përmes informacioneve në
kohë reale dhe videove rreth risive më të reja.
Lidhu me stafin tonë përmes emailit në:
[email protected], [email protected]

Editorial Staff:
Brenton Bënja (Editor in chief)
Bekim Haveriku 
Xhonald Mamo