February 18, 2020

Banner xmass fit 728x90

Geek Room shkon në Mobile World Congress 2020 me Telekom

Vlerëso këtë lajm
(0 votes)
Geek Room shkon në Mobile World Congress 2020 me Telekom

Të çmendurit pas botës së mobile në Shqipëri këtë vit do të kenë mundësinë të shohin nga afër të gjitha prezantimet që do të ndodhin në eventin më të rëndësishëm në botë rreth smartphones.

Geek Room at MWC with Telekom do të udhëtojë në Barcelonë në datat 24 - 27 shkurt për të raportuar në kohë reale nga kompanitë më të mëdha prezente në panair.

Ajo çfarë duhet të bëni tani është të lajmëroni miqtë, ndërsa në datën 24 të na ndiqni në Instagram të @geekroom dhe @telekom.al për të parë një mbulim maratonë të të gjithë udhëtimit tonë.

Produktet më të mira do të vijnë edhe në disa review të publikuara në kanalin e YouTube të Geek Room Albania pak ditë pas Mobile World Congress.

Monday, 10 February 2020 19:07 Last modified on Monday, 10 February 2020 19:13

Geek Room on Instagram