March 29, 2020

Banner xmass fit 728x90

Të pëlqen fotografia? Ndiq këto Youtubers dhe kuse falas online

Sunday, 29 March 2020 10:10
Karantina dhe ndalimi i lëvizjes sigurisht që janë problem për udhëtarët, sidomos për ata që gjatë rrugës preferojnë të shkrepin edhe ca foto. Por nga…

"BBC Dad" kthehet në intervistë me fëmijët e tij të mrekullueshëm

Friday, 27 March 2020 15:38
Në vitin 2017 një nga momentet më të bukura të internetit ishte "BBC Dad". Robert Kelly reporteri i redaksisë në një lidhje live nga shtëpia…

Përse amerikanët dhe australianët po zihen për letra higjenike?

Sunday, 22 March 2020 12:25
Ndër sendet më të kërkuara në ditë të tilla janë maskat, dizinfektantët e duarve dhe dorezat, ka madje edhe nga ato që kushtojnë $4,995 (lexo…

Këto çanta prej $4,995 po mbrojnë të pasurit nga Covid-19

Monday, 16 March 2020 20:11
Teksa marketet boshatisen në çdo cep të botës, duket se dizinfektuesit dhe letra higjenike janë ndër artikujt më të kërkuar. Si rrjedhojë e kërkesës së…

Lajme të këqija për Fast and Furious 9

Thursday, 12 March 2020 19:48
Në serinë e parë përfaqësonte turmat underground të fansave të makinave, në rrugët e amerikës, tek Tokyo Drift i mori zemrën gjithë botës dhe tek…

A do të visheshe me koleksionin e ri "Super Mario" të Levis?

Wednesday, 11 March 2020 19:16
Drejt e në fëmijëri godet lajmi i radhës. Nintendo dhe Levi's bashkëpunojnë për të sjellë një koleksion veshjesh që nuk e dinim se na mungonte!…

Puno produktivisht nga shtëpia duke ndjekur këto hapa

Wednesday, 11 March 2020 16:33
Na është udhëzuar të rrimë në shtëpi, jo të gjithë munden sepse janë në punë, ama ka nga ata fatlumë që punën mund ta bëjnë…

Nokia shfaqet në serinë e re të 007

Thursday, 05 March 2020 16:56
Me situatën e rëndë të Coronavirusit nëpër këmbë eventet globale po anullohen njëra pas tjetrës. Të gjitha përveç HMD Global e cila ka postuar një…
Page 1 of 5

Geek Room on Instagram