- Advertisment -
Ad imageAd image

I vogël por i fuqishëm: njihuni me SUV-in e vogël tërësisht elektrik Volvo EX30

Si një SUV i vogël që bën gjëra të mëdha karakteristike të…

Përfshirja dixhitale sjell mundësi unike

Gjatë ceremonisë së hapjes në "Kongresin Botëror të Celularëve Shangai 2021," Zëvendës-drejtuesi…

Libri i ri komik nga DC do të prezantojë Superman si biseksual

Libri komik Superman nga DC do të publikohet muajin e ardhshëm, dhe…

Tashmë ju mund të shfaqeni në video-telefonatën e rradhës në Zoom si kafsha juaj e preferuar

Zoom do të lejojë të gjithë përdoruesit e saj të shfaqen në…

- Advertisement -
Ad imageAd image