May 29, 2020

Super mjeti i radhës nga McLaren do të quhet Spider Segestria sipas një merimange helmuese

Tuesday, 19 May 2020 23:37
Si për të imponuar instiktin dhe agresivitetin e duhur shumë makina janë emërtuar pas kafshëve, ama në mënyrë që ta meritosh atë emër duhet që…

Kryetari i bashkisë që kërkon një makinë policie Tesla Cybertruck

Tuesday, 19 May 2020 14:46
Këtu në Geek Room jemi të dashuruar edhe me automjetet, por për makinat e policisë kemi një vend të veçantë në zemër.Ndaj edhe nuk kishim…

Flota e makinave të policisë së USA pranon një anëtar të frikshëm: Chevrolet Tahoe 2021

Wednesday, 13 May 2020 15:15
Bota e makinave po vuan ndalesa të pjesshme kudo ama prezantimi i ikonave të së ardhmes vazhdon të ndodhë.Dhe Chevrolet Tahoe 2021 SUV i përmbush…

5 makinat më të bukura të 2020

Monday, 04 May 2020 21:17
2020 është padyshim një vit i tmerrshëm, por një gjë nuk mund të mohohet është se për makinat ka qenë një vit goxha frymëzues. Ndaj…

Shumë shpejt Tesla do të të lërë në destinacion dhe do shkojë të gjejë parkim

Monday, 20 April 2020 13:11
Tony Starku i realitetit Elon Musk njihet për zmadhimin e deklaratave dhe premtimeve megjithatë në shumë ndërmarrje të tijat suksesi nuk ka munguar. Ndër këto…

E-Class dhe Seria 7 kanë një konkurent të denjë nga Genesis

Monday, 13 April 2020 20:03
Koreanët mesa duket veç smartphonëve dhe filmave dikan të bëjnë edhe diçka tjetër shumë mirë: Makinat. Genesis është një markë e njohur për ambicien e…

Ja si do të dukej Need For Speed Most Wanted në jetën reale

Thursday, 02 April 2020 15:39
Kur flasim për nostalgji video-lojrash nuk ka si Need For Speed dhe makinat klasike të secilës gjeneratë. Ama nga gjithë versionet e lojës të gjithë…

iX3 është BMW e parë elektrike për rrugë të gjata

Tuesday, 10 March 2020 19:23
Fare pranë ndërrimit të dekadave, dhe mes problemit të vazhdueshëm të ngrohjes globale, makinat elektrike janë tashmë prioritet i kompanive të automjeteve, edhe ajo më…
Page 1 of 3

Geek Room on Instagram