February 18, 2020

Banner xmass fit 728x90

Fiat Chrysler krijon taksitë e para autonome në Kinë

Tuesday, 11 February 2020 14:37
Kush tha që marrëdhëniet ekonomike Sh.B.A - Kinë janë në rrezik? Fiat Chrysler e vendosur në Detroit dhe e cilësuar si një nga tre auto-prodhuesit…

Ndiq live prezantimin e Galaxy S20 dhe Z Fold

Tuesday, 11 February 2020 10:52
Pritja më në fund mbaroi! Ky është momenti të shihni prezantimin live të Galaxy S20 dhe Z Fold. Eventi i cili do të mbahet në…

Geek Room shkon në Mobile World Congress 2020 me Telekom

Monday, 10 February 2020 19:07
Të çmendurit pas botës së mobile në Shqipëri këtë vit do të kenë mundësinë të shohin nga afër të gjitha prezantimet që do të ndodhin…

Samsung rrëmben 61 çmime në iF Design Awards 2020

Monday, 10 February 2020 15:20
Konceptet e Samsung duken gjithmonë fantastike dhe me një stil të veçantë i cili për shumicën prej nesh shërben si magnet për të përzgjedhur produktet…

Samsung nuk pret më. Kjo është reklama e Z Flip

Monday, 10 February 2020 13:46
Nuk janë vetëm leaks që na tregojnë se si do të duken smartphonet e ardhshëm. Këtë herë është vetë Samsung i cili, duke shfrytëzuar shikueshmërinë…

Parasite bën histori. I pari film aziatik që fiton një Oscar

Monday, 10 February 2020 09:37
Parasite mbylli mbrëmë një vit të suksesshëm çmimesh duke marrë në shtëpi Best Picture, më të rëndësishmin e dhënë nga Akademia e Çmimeve Oscar. I…

Apple tani shet më shumë orë se e gjithë industria sviceriane.

Thursday, 06 February 2020 13:43
Apple Watch jo vetëm që është produkti më i shitur i kategorisë në vitin 2019 me 31 milion njësi, por ai tashmë ja ka kaluar…

Mendoni se Xbox i frikësohet PS5? Ka diçka që e trremb më shumë shefin e Xbox

Wednesday, 05 February 2020 23:15
PlayStation 5 është produkti më i diskutuar këtë vit në botën e gaming për të cilin dijmë vetëm se do të dalë në treg në…

Geek Room on Instagram